Orientana

Orientana – Piękno wschodu prosto z Polski

Marka Orientana to polski brand azjatyckich kosmetyków naturalnych, tworzonych i inspirowanych tradycyjnymi recepturami Ajurwedy. Posiada ona w swoim asortymencie szeroką gamę produktów pielęgnacyjnych, przeznaczonych do wszystkich typów skóry i włosów.

Kobiety orientu, często kojarzone z nienaganna cerą, pięknymi, lśniącymi, grubymi włosami i wręcz promieniejące blaskiem. Dodatkowo charakteryzujące się młodym wyglądem przez wiele lat. Która z nas nie chciałaby wyglądać tak jak one i poznać sekrety ich urody? Niektórzy twierdzą, że zawdzięczają swój wygląd genom,. Może coś w tym jest. Orient to także mająca wiele tysięcy lat historia, a wręcz filozofia dbania o zdrowie i urodę. Dzisiejszą odpowiedzią na potrzeby wydobycia wielowiekowych tradycji pielęgnacji urody jest właśnie marka Orientana.

Prawdziwa pasja i doskonałość

Nasza rodzima marka Orientana została stworzona przez ludzi, którzy fascynują się, jak i zagłębiają w sekrety piękna azjatyckich kobiet. Dzięki pracy i ogromnemu zaangażowaniu marka ta zgłębia tajniki i poznaje wiekowe receptury, które pozwalają na uzyskanie piękna w zgodzie z naturą.

Azjatyckie kosmetyki naturalne Orientana to wyjątkowe produkty, w pełni organiczne, nie zawierające szkodliwych związków chemicznych i przesycone ekstraktami z azjatyckich roślin. W ten sposób wydobywane jest naturalne piękno i siła, bez zakłócania fizjologicznych funkcji organizmu. Nie zawierają one syntetycznych barwników, konserwantów, sztucznych związków zapachowych, ani produktów pochodzenia ropy naftowej.

Przenieś się w świat orientu

Szanując przyrodę i wszystko, co doskonałe w naturze, marka Orientana wykorzystuje najbogatsze ekstrakty i oleje roślinne, oraz nie wykorzystuje produktów pochodzenia zwierzęcego, które mogą być w jakikolwiek sposób zdobywane, poprzez ich krzywdzenie. Materiały do produkcji tych orientalnych kosmetyków pozyskiwane są z ekologicznych upraw, znajdujących się na terenach Azji i przetwarzane są zgodnie ze wszystkimi normami w fabrykach w Indiach i Tajwanie. Orientana, będąc markę polską, może poszczycić się certyfikatem od rządu indyjskiego, gwarantującym tworzenie produktów w zgodzie z zasadami Ajurwedy, Siddha i Unani.

Marka Orientana wprowadza na polski rynek produkty, które do tej pory były znane tylko w kulturach azjatyckich. Wśród nich znajdują się maski, które doskonale wnikają w skórę i oczyszczają ją z toksyn, w ciągu nocy, zapewniając działanie takie, jak cały zestaw kosmetyków typu krem, serum i maseczek odżywiająca.

Innowacyjnym rozwiązaniem na rynku europejskim są także balsamy do ciała w kostce, które w krajach orientu znane są od tysięcy lat. Zawartość wosku pszczelego sprawia, że rozpuszczają się pod wpływem temperatury ciała. Oczywiście wśród azjatyckich kosmetyków nie może zabraknąć silnie odżywiających masek do twarzy i pod oczy, które nakładane są w formie tkaniny z delikatnego, naturalnego jedwabiu.

Uroda orientu, to jednak przede wszystkim piękne włosy, grube, lśniące i pełne życia. Dlatego marka Orientana, wprowadziła na nasz rynek, szampony i odżywki, w pełni oparte o ajurwedyjską filozofię dbania o ciało i umysł. Są one kwintesencją wielowiekowego, naturalnego sposobu ochrony włosów i nie zawierają, tak jak większość dzisiejszych produktów drogeryjnych, żadnych szkodliwych związków syntetycznych, takich jak parabeny, silikony, czy SLS.

Piękno z natury i dla natury

Orientana to kosmetyki, wytwarzane z nieprzetworzonych ekstraktów roślinnych, pobudzające naturalne funkcje organizmu i w pełni bezpieczne dla środowiska. Produkty te nie wywołują reakcji alergicznych i są testowane dermatologicznie. Dbanie firmy o środowisko, nie opiera się jednak tylko o procesy tworzenia i materiały wykorzystane w recepturach. Orientana to także w pełni degradowane opakowania, przyjazne dla środowiska, w pełni nadające się do recyklingu i całkowicie zminimalizowane.

Uroda kobiet orientu, zachwyca i zachwycała od wieków. Teraz Ty, masz szansę sprawdzić ja na własnej skórze, dzięki polskiej marce kosmetyków naturalnych Orientana.

Źródło: http://www.orientana.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *