maska do wszystkich typów włosów

Głęboko odżywiająca maska do wszystkich typów włosów – Natura Siberica GZEL

Marka Natura Siberica może pochwalić się wysokiej jakości certyfikowanymi produktami organicznymi. Wśród kosmetyków tej firmy pojawiła się linia GZEL, która bazuje na ekstraktach z syberyjskich owoców.  Jednym z produktów tej linii jest Głęboko odżywiająca maska do wszystkich typów włosów.

Według opisu producenta, przeznaczona jest do regularnego stosowania, odbudowująca i chroniąca włosy i skórę głowy, także przed niszczącym wpływem czynników zewnętrznych. Głównymi składnikami maski są syberyjskie jagody, które same w sobie są znane z niesamowitego działania regeneracyjnego, odżywczego i niezwykle pobudzającego komórki, zarówno włosów, jak i skóry głowy.

Głęboko odżywiająca maska do wszystkich typów włosów – Natura Siberica GZEL to głównie wyciąg z trzech syberyjskich owoców.

Główne składniki maski

Żurawina – jako skarbnica witamin i minerałów, posiada właściwości regenerujące, nawet uszkodzone struktury włosów, na ich całej długości. Dodatkowo zapewnia im miękkość i gładkość.

Malina moroszka – oprócz bogactwa witamin, w tym antyoksydantów, pozwala na łatwiejsze modelowanie włosów.

Rokitnik – zwany złotem Syberii posiada rekordowe ilości witamin, a także znany jest ze swojego działania przyśpieszającego wzrost włosów, jak i działa niezwykle kondycjonująco na skórę głowy.

Stosowanie maski do włosów

Przystępując do jej nakładania, pierwsze na co zwraca się uwagę, to niezwykle ładny ale i delikatny, lekko owocowy zapach. Samo nakładanie maski jest bardzo przyjemne. Posiada lekką i łatwą do rozprowadzenia konsystencję, dzięki której doskonale wnika zarówno we włosy na całej ich długości, jak i dociera do skóry głowy. Już po pierwszym użyciu widoczna jest różnica w połysku i gładkości włosów. Kosmyki delikatnie lśnią, ale nie są „ociężałe’ jak to często bywa w przypadku innych kosmetyków pielęgnacyjnych.  Pozostawia na włosach delikatny film, oczywiście w pełni naturalny, gdyż produkt ten nie zawiera szkodliwych i ciężkich składników, takich jak oleje mineralne, PEG-i i parabeny.

Skuteczność działania maseczki

Całe jej działanie opiera się na formule ekstraktów i olejów roślinnych.  Także od pierwszego użycia, można zauważyć, że włosy mają więcej życia, a przesuszone kosmyki, są bardziej nawilżone. Przy regularnym stosowaniu, głęboko odżywiająca maska do wszystkich typów włosów – Natura Siberica GZEL, wyraźnie odbudowuje uszkodzone fragmenty włosa i wyraźnie chroni przed ich przesuszeniem i szkodami wyrządzonymi słońcem, lub suchym, mroźnym powietrzem. Dodatkowo, włosy są wzmocnione od samych cebulek i przyspiesza się ich wzrost. Sam kosmetyk doskonale sprawdza się do każdego rodzaju włosów i niezależnie od ich specyfiki, nadaje uczucie czystości, świeżości, wzmocnienia i niesamowitego blasku.

Głęboko odżywiająca maska do wszystkich typów włosów – Natura Siberica GZEL zyskuje coraz większą popularność, dzięki naturalnym, organicznym składnikom, tak potrzebnym w codziennej pielęgnacji. Jest coraz chętniej kupowana przez osoby posiadające delikatne włosy, wrażliwe na uszkodzenia, jak i posiadaczki włosów zniszczonych farbowaniem i modelowaniem.

Śmiało możemy polecić ten wyjątkowy kosmetyk naturalny. Maska dostępna jest w sklepie z kosmetykami naturalnymi LifeTree.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *