tangle teezer

Tangle teezer – Innowacja czy moda?

Od pewnego czasu w Internecie, można zakupić nowy produkt o nazwie Tangle teezer. Produkt ten wywołuje skrajne emocje na forach i blogach poświęconych dbaniu o urodę. Ale co to tak naprawdę jest Tangle teezer? Czym charakteryzuje się ta szczotka, poza kształtem, do tej pory niekoniecznie stosowanym w produktach do pielęgnacji włosów.

Tangle teezer jest produktem reklamowanym jako innowacyjne rozwiązanie w zakresie rozczesywania włosów. Szczotka ta, zbudowana jest z szeregu dłuższych i krótszych, plastikowych ząbków ułożonych w łuk, które gwarantują łatwe i bezbolesne rozczesywanie, nawet bardzo długich włosów, bez obaw o ich uszkodzenie i o wyrywanie splątanych kosmyków, elastyczne ząbki, to także relaksujący masaż głowy.

Brak standardowego uchwytu sprawia, że kierowanie szczotką w trakcie rozczesywania jest dużo bardziej intuicyjne. Użytkowniczki tego nowoczesnego przyrządu dodają, że włosy po rozczesywaniu ich szczotką tangle teezer stały się bardziej błyszczące i lekkie, bez efektu naelektryzowania. Kolejną rzeczą wartą uwagi jest fakt, że szczotkę można w błyskawiczny i bezproblemowy sposób umyć za pomocą wody z mydłem lub szamponem, co jest bardzo istotne z punktu widzenia higienicznego. Tangle teezer jest też bardzo dobrym rozwiązaniem, szczególnie dla osób posiadające dzieci, które nie lubią rozczesywania włosów. Delikatne, aczkolwiek skuteczne rozczesywanie splątanych kosmyków, nigdy nie będzie już nieprzyjemne i bolesne.

Niektóre posiadaczki tangle teezer wspominają także, że jak każdy produkt, także i ten ma kilka wad. Wymieniają takie problemy jak to, że rozczesywanie tą szczotką, pomimo tego że jest delikatniejsze, jest też znacznie dłuższe, z powodu tego, że włosy muszą być podzielone na mniejsze pasma. Kolejnym wymienianym problemem, jest delikatność ząbków, ząbki są miękkie i delikatne, z tego powodu szybko się zniekształcają. Tangle teezer nie może być też stosowany jako pomoc przy modelowaniu włosów, ze względu na to, jaki destrukcyjny wpływ może mieć na nią niego gorące powietrze z suszarki, które może powyginać delikatne ząbki. Cena, która waha się pomiędzy 35-65 zł. także bywa dla niektórych zniechęcająca.

To czy tangle teezer jest warty swojej ceny, pozostawiam do oceny użytkowników. Moim zdaniem warto poświęcić te kilkadziesiąt złotych, choćby żeby spróbować jak sprawdzi się na naszych włosach. Jeżeli jesteśmy posiadaczem długich, kołtuniących się włosów, na pewno szczotka ta pomoże nam uporać się z problemem ich rozczesywania i sprawi że będzie ono bardziej przyjemne oraz mniej destrukcyjne dla naszych włosów.

Przeczytaj więcej: http://www.exitdoor.pl/zdrowie-i-uroda/tangle-teezer-warto-posiadac/

One thought to “Tangle teezer – Innowacja czy moda?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *