Planeta Organica

Planeta Organica – Rosyjskie kosmetyki naturalne

Planeta Organica to wyjątkowa marka kosmetyków naturalnych, nie tylko do pielęgnacji włosów. Posiada wiele różnorodnych serii, opartych na rzadkich ekstraktach roślinnych i olejkach naturalnych.

Chęć dbania o urodę wcale nie jest domeną obecnych czasów. Już w antyku kobiety z Grecji, Rzymu a nawet Egiptu dokładały wszelkich starań, aby ich skóra, paznokcie oraz włosy były zadbane oraz piękne. Oczywiście, nie było wówczas tak wielu możliwości dbania o urodę, jak jest to obecnie. Zamożni radzili sobie jednak w tym względzie doskonale. Władcy posiadali swoich nadwornych medyków, których zadaniem było także dostarczenie nowoczesnych receptur na kosmetyki.

Wiele z nich, jest wykorzystywane również do dziś, tak jak stosowanie olejków kokosowych oraz aragnowych na włosy. Pomimo, że dziś większość kosmetyków, które można kupić w drogeriach, zawiera śladowe ilości składników naturalnych, to jednak zauważono od dłuższego czasu zwiększenie zainteresowania kosmetykami naturalnymi. W sieci znaleźć można coraz więcej stron, odsłaniających prawdziwe oblicze kosmetyków chemicznych. Coraz więcej pisz się, o składnikami powodujących przesuszanie się skóry, nadmierne wypadanie włosów oraz wiele innych dolegliwości, nie wspominając już o licznych reakcjach alergicznych.

Panie coraz częściej więc, sięgają więc po kosmetyki naturalne, nie zawierające składników chemicznych ani tez detergentów. Wiele z kosmetyków tego rodzaju, utrzymana jest według receptur kosmetycznych pochodzących z przed setek lat. Jedną z firm tego rodzaju jest Planeta Organica wywodząca się z Rosji. Zadaniem kosmetyków z tej linii jest nie tylko odżywienie skóry, włosów czy też paznokci, ale także sprawienie, aby tkanki te, znów stały się zdolne do regeneracji. Większość składników używanych do produkcji tego rodzaju kosmetyków to składniki naturalne, dalekie od wszelkiego rodzaju chemii.

Wśród składników prosto z natury, dominują olejki naturalne, ekstrakty oraz wyciągi z licznych ziół oraz innych roślin. Kosmetyki z Planeta Organica biją prawdziwe rekordy popularności nie tylko w kraju ich pochodzenia, ale także poza nim. Ważną zaletą marki, jest również fakt, iż w ofercie znaleźć można produkt służące do pielęgnacji niemal wszystkich części ciała. Znajdziemy więc, nie tylko masła oraz balsamy, ale także maseczki do włosów, szampony i wiele innych. Z pewnością każda kobieta, znajdzie coś odpowiadającego jej potrzebom.

Żródło: http://planetaorganica.ru/

One thought to “Planeta Organica – Rosyjskie kosmetyki naturalne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *